Kazanie: Z pustyni, z nieba, z morza

Data

22 października 2023

Nie jest łatwo usłyszeć Boży głos wśród tylu szumów nowoczesnego życia. Nie jest łatwo odciąć się od nich i właśnie dlatego Bóg stawia nas czasem w niewygodnych okolicznościach, gdzie jest… tylko On. Spróbuj się wsłuchać, a dotrze do ciebie. Co? Trzy głosy: z pustyni, z nieba i z morza (na podstawie Ewangelii wg Marka 1) ▶ 63 min

Głos wołającego na pustyni: Przygotujcie drogę Pana, prostujcie jego ścieżki. Jan chrzcił na pustyni i głosił chrzest pokuty na przebaczenie grzechów. (Mk 1:3-4) A zaraz, wychodząc z wody, ujrzał rozstępujące się niebiosa i Ducha jak gołębicę zstępującego na niego. I rozległ się głos z nieba: Ty jesteś moim umiłowanym Synem, w którym mam upodobanie. (10-11) I powiedział do nich Jezus: Pójdźcie za mną, a sprawię, że staniecie się rybakami ludzi. A oni natychmiast zostawili swoje sieci i poszli za nim. (17-18)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z niej oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się w naszej polityce prywatności.