WYDARZENIA
Święta Wdzięczności - 10 Urodziny DROGIJuż dziś zarejestruj swoje uczestnictwo [formularz]

Drogi Przyjacielu,

Z okazji 10. Urodzin DROGI z ogromną przyjemnością zapraszamy Ciebie i cały Twój kościół na Święta Wdzięczności, czyli 7 wspaniałych spotkań pełnych Chwały Bożej i mocy głoszonego Słowa. Będzie to 3-dniowy niezwykły zjazd pastorów i wierzących, czas radości i relacji, czas ze wspaniałymi zagranicznymi i polskimi głoszącymi, którzy mieli ważny wkład w tworzenie historii DROGI. 10 lat to tak wiele i niewiele zarazem, ale na pewno już dzisiaj mamy za co wielbić Boga. Dziękujemy za więzi, współpracę, zachętę, pomoc jaką od Ciebie otrzymujemy. Wielbimy Boga za te 10 lat, ten wspaniały start ku temu, co dopiero przed nami. Temu, co pielęgnujemy i skrywamy w naszych marzeniach! Wielką radością będzie dla nas Twój udział w tym święcie.

Iza i Marek Ciesiółka
wraz z całym Kościołem DROGA

Wynne Goss - znany polskim chrześcijanom z konferencji we Wrocławiu, Koszalinie i Warszawie, od ponad 30 lat w służbie proroczej w Walii, Anglii, Irlandii, Szkocji, wielu krajach Europy, a przez ostatnie kilka lat również w USA. Wraz z żoną (Gwen) założył w USA akademię inHOPE, której celem jest wyposażanie młodych ludzi do służby, z bardzo dużym naciskiem na objawienie serca Ojca i świadome rozumienie, czym jest życie Królestwem Bożym.

Jimmy Dowds - pastor „The Vine Church” (Winnica) w Szkocji. Poznał Boga w latach 60. poprzez tzw. „Jesus Movement”. W krótkim czasie po tym wydarzeniu, nawróciła się duża grupa młodzieży, która zaczęła się utożsamiać z „Vineyard Churches”. Kościół ten do dzisiaj budowany jest na relacjach. Od wielu lat Jimmy organizuje konferencje dla liderów i pastorów, mające na celu wzajemną inspirację i budowanie Bożego Królestwa. W roku 2006 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w takiej konferencji wraz z około 40. pastorami i liderami z Polski. Syn Jimmy’ego, a wraz z nim ich kościół, stał się organizatorem „Frenzy” - jednego z największych festiwali muzyki chrześcijańskiej w Europie.

Plan: Siedem spotkań, każde inne, 1 - w piątek; 2, 3, 4 i 5 - w sobotę; 6 i 7 - w niedzielę.

Uczestnictwo w konferencji całkowicie DARMOWE!

Już dziś zarejestruj swoje uczestnictwo [formularz] dzięki temu będziesz na bieżąco informowany o zbliżającej się konferencji, a nam pomożesz lepiej ją przygotować (m.in. zapewnić wystarczającą ilość miejsc).

biuro@droga.waw.pl
tel. 602643674
nr konta 88 1050 1054 1000 0022 4018 1152

Positive Power
(c) by Droga Warszawa