Strona główna - Albumy mp3 - 10 Urodziny kościoła
10 Urodziny kościoła
 
10 Urodziny kościoła
10 Urodziny kościoła
Tytuł: 10 Urodziny kościoła
Autor: Wynne Goss, Jimmy Dowds
Seria: Urodziny kościoła
Czas trwania: 7h
Format: mp3
Nośnik: CD
Ilość CD: 1
Cena: 30.00 zł   
 
Opis produktu:

Konferencja urodzinowa "Śwęta wdzięczności" to 7 wspaniałych spotkań pełnych Chwały Bożej i mocy głoszonego Słowa. 3-dniowy niezwykły zjazd pastorów i wierzących, czas radości i relacji, czas ze wspaniałymi zagranicznymi i polskimi głoszącymi, którzy mieli ważny wkład w tworzenie historii DROGI. 10 lat to tak wiele i niewiele zarazem, ale na pewno już dzisiaj mamy za co wielbić Boga. Dziękujemy za więzi, współpracę, zachętę, pomoc jaką od Ciebie otrzymujemy. Wielbimy Boga za te 10 lat, ten wspaniały start ku temu, co dopiero przed nami. Temu, co pielęgnujemy i skrywamy w naszych marzeniach!


Usługujący:

Wynne Goss - znany polskim chrześcijanom z konferencji we Wrocławiu, Koszalinie i Warszawie, od ponad 30 lat w służbie proroczej w Walii, Anglii, Irlandii, Szkocji, wielu krajach Europy, a przez ostatnie kilka lat również w USA. Wraz z żoną (Gwen) założył w USA akademię inHOPE, której celem jest wyposażanie młodych ludzi do służby, z bardzo dużym naciskiem na objawienie serca Ojca i świadome rozumienie, czym jest życie Królestwem Bożym.

Jimmy Dowds - pastor „The Vine Church” (Winnica) w Szkocji. Poznał Boga w latach 60. poprzez tzw. „Jesus Movement”. W krótkim czasie po tym wydarzeniu, nawróciła się duża grupa młodzieży, która zaczęła się utożsamiać z „Vineyard Churches”. Kościół ten do dzisiaj budowany jest na relacjach. Od wielu lat Jimmy organizuje konferencje dla liderów i pastorów, mające na celu wzajemną inspirację i budowanie Bożego Królestwa. W roku 2006 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w takiej konferencji wraz z około 40. pastorami i liderami z Polski. Syn Jimmy’ego, a wraz z nim ich kościół, stał się organizatorem „Frenzy” - jednego z największych festiwali muzyki chrześcijańskiej w Europie.


Positive Power
(c) by Droga Warszawa