WYDARZENIA
Konferencja Kolory Życia w Jeleniej GórzeKonferencja dla kobiet Kolory Życia w Jeleniej Górze - 12-13 listopada

Potrzebujemy zobaczyć to co Bóg przygotował dla nas, naszych rodzin, kościołów i kraju. On pragnie, by niebo było otwarte nad naszą ziemią, gdyż zamiary boże względem nas są dobre i już w Nim postanowione. Zapraszamy na spotkania, które mamy nadzieję podniosą Twego ducha do miejsca odświeżenia wizji i zainspirują Cię do nowej, bliższej relacji z Jezusem. Bo narodziłaś na czas taki jak ten , to Twój czas !

W imieniu zespołu Kolorów Życia

Magda Broda

Usługujące

Sharron Frood – Wielka Brytania
Jest misjonarką, głosi Słowo usługując z sercem pełnym pasji zgubionym, przesłaniem o radykalnym poddaniu życia Bogu. Założyła organizacje misyjną w RPA w Port Elizabeth, gdzie pracuje z wdowami i sierotami przynosząc Bożą nadzieję do serc ludzi. Organizacja nazywa się GoGoTrust i wspiera szczególnie osoby dotknięte wirusem HIV. Jej nauczanie zapala serce Bożym ogniem i otwiera horyzonty na boże możliwości.

Iza Ciesiółka

Prowadzi wraz z mężem kościół DROGA w Warszawie, zbór Kościoła Bożego w Chrystusie (www.droga.waw.pl). Od 8 lat tworzy “Wiatrołap

Kasia Majewska

Prowadzi wraz z mężem kościół BEZ ŚCIAN w Zielonej Górze , zbór Kościoła Bożego w Chrystusie . www.bezscian.pl/ . Mama dwóch nastolatek, kobieta uwielbienia, uzdolniona twórczo.

Gospodarz konferencji:

Magda Broda

Prowadzi kościół w Jelenie j Górze (www.victory.org.pl). Jest pastorem i nauczycielem Słowa, współorganizatorem konferencji kobiet w Polsce, jednym z liderów „Wiatrołapu” .W planie konferencji , w sobotę różnorakie warsztaty:

Sharron Frood- misje i życie z pasją

Iza Ciesiółka- warsztat proroczy

Kasia Majewska

Magda Broda

Aleksandra Kopyto – warsztat tańca z flagami

Miejsce konferencji

12 listopada - piątek – godż 18:30- sala kościoła Bożego w Chrystusie w Jeleniej Górze ,

ul.Klonowica 7/2

13 listopada - sobota – godż 10:00 – sala- I Pietro , Hotel Europa , ul. 1 Maja 16/18

Opłata konferencyjna: 10 zł

Kontakt do korespondencji i do zgłaszania uczestnictwa:

Kościół Boży w Chrystusie

Jelenia Góra ul.Klonowica 7/2.

victory@victory.org.pl;kom ,609 547 938, 075-7522735
Positive Power
(c) by Droga Warszawa