WYDARZENIA
Spotkanie z Davidem Pierce'em
David Pierce będzie gościem na niedzielnym spotkaniu kościoła Droga 14 listopada o godzinie 11.00
Zapraszamy


David Pierce jest założycielem i wokalistą rockowego zespołu No Longer Music (NLM). W latach osiemdziesiątych David wspólnie z grupą przyjaciół rozpoczął pracę ewangelizacyjno - misyjną wśród punków i narkomanów w Amsterdamie. Zaczynał od działalności w ramach Youth With A Mission (YWAM) czyli „Młodzież z Misja”, później założył odrębną organizację Steiger International http://www.steiger.org/2008/

David chciał przemówić do tego środowiska w sposób zrozumiały, bo jak często powtarza: „Jezus bardzo zwracał uwagę na komunikatywność swoich słów i do rybaków mówił przypowieści o rybach i sieciach, do rolników o ziarnie, owcach i pasterzach. Więc aby przemówić do punków, David postanowił sięgnąć po ich muzykę i typowe dla nich formy przekazu. Tak powstał No Longer Music.

Dzisiaj Steiger to pokaźnych rozmiarów organizacja prowadząca pracę w m. in. w Nowej Zelandii, Libanie, USA, Polsce, Niemczech, Chorwacji, Finlandii i Brazylii. Prowadzi centra szkolno-treningowe Karlsruhe, Kroegis (okolice Drezna), Mineapolis i Wakanae (Nowa Zelandia).

David Pierce jest również popularnym mówcą. Przemawiając na konferencjach, seminariach, nabożeństwach elektryzuje, a czasem wręcz szokuje swoich słuchaczy, mając w tym jeden cel - zarazić ich swoją niesamowitą miłością do ludzi zgubionych, szczególnie tych, którzy identyfikują się z różnymi subkulturami.

David napisał trzy książki i każda z nich została wydana w języku polskim: „Rockowy kapłan”,
Tańczący ze skinami” „Żyjąc w klatce na szczury

Warto wspomnieć, iż w języku polskim ukazała się również książka Jodi Pierce, żony Davida pt. „Sekret niezwykłego życia


Positive Power
(c) by Droga Warszawa