WYDARZENIA
Obóz Wiatrołap 2010Żyjemy w bardzo ciekawym czasie, czasie niesamowitych zmian i przyspieszenia.

Mamy więc do czynienia z niesamowitymi przełomami, oglądamy w różnych częściach świata, dużo Bożego poruszenia widzimy również u nas, jednak także w tym samym czasie, oglądamy jak wiele grzechu ma miejsce w kościele.

Możemy się tym zgorszyć, osądzać lub możemy spojrzeć na Jezusa i powiedzieć: Zdaje się, że przyszedł czas oczyszczenia oblubienicy, zdaje się, że Ty już nie pozwolisz nam pójść dalej za Tobą, bez zmiany w naszym życiu. Dziękujemy Ci za ten czas oczyszczenia, przygotowania, czas potrząsania wszystkim, co nie było zbudowane na Tobie. Dziękujemy Ci, że żyjemy w czasie Eliasza poprzedzającym Twoje nawiedzenie. Dziękujemy Ci za czas, w którym nie możemy pozostać letnimi.

W tym roku znowu oczekujemy powiewu Wiatru Ducha Świętego na WIATROŁAPIE, w nowy sposób oczekujemy jego dotknięcia dla tego co martwe lub obumarłe oczekujemy jego oczyszczenia, jego nowej wizji dla naszego życia.

Zapraszamy cię na WIATROŁAP, czyli na 7dni: zarezerwowanych dla Boga.

Marek i Iza Ciesiółka

Nowości Dwu godzinne seminarium uzdrowienia wewnętrznego i uwolnienia czyli służba odnowienia fundamentów każdego dnia, poszerzona o tematyczne warsztaty.(o uczestnictwie decyduje pierwszeństwo zgłoszenia) Pokoje prorocze: modlitwa uwolnienia, rozeznania. Gazeta codzienna Namiot spotkania

W skrócie:
Impresje, ekspresje  różnorodność blisko 30 różnych kościołów  razem po to, by korzystać wzajemnie ze swoich darów i pasji  świeży, wewnętrzny ogień Ducha Świętego

Wszystko w porządku:
5 campów / nauczanie w pięciu grupach / podział wg celów, tematów, wieku
Ponadto / modlitwa indywidualna, grupowa, uwielbienie/ warsztaty służb / artystyczne  wieczory chwały, pokoje uzdrowień / uwolnienia / proroczego rozróżnienia

Kto usługuje:
Współtwórcy: Marek i Iza Ciesiółka (Kościół Droga – Warszawa), Janek i Ewa Dróżdż (Kościół Jezus Żyje – Piotrków Trybunalski), Gienek i Monika Świerczyńscy (Kościół Boży – Radom), Magda Broda (Kościół Zwycięstwo w Chrystusie – Jelenia Góra), Przemek i Kasia Kopyto (Kościół Chrześcijański Nowe Życie – Lublin), "Wyjście ewakuacyjne" (Oleśnica).

Goście m.in.:
Frank Hottenbacher – mieszkał przez ostatnich kilka lat wraz rodziną w Herrnhut w Niemczech, gdzie zakładał i prowadził „Jesus Haus Herrnhut” - dom modlitwy, chwały i szkolenia. Wcześniej, służył Bogu i mieszkali w Anglii, prowadzili kościół w RPA. Obecnie Frank jest senior pastorem w Herrnhut, oraz służy w Anglii w ramach Kingdom Faith Ministries.

Sharron Frond - jest misjonarką, głosi Słowo usługując z sercem pełnym pasji dla zgubionych, przesłaniem o radykalnym poddaniu życia Bogu. Założyła organizacje misyjną w RPA w Port Elizabeth , gdzie pracuje z wdowami i sierotami przynosząc Bożą nadzieje to serc ludzi. Organizacja nazywa się GoGoTrust i wspiera szczególnie osoby dotknięte wirusem HIV

Liliana Cydejko - jest częścią Chrześcijańskiej Wspólnoty “Górna Izba” w Gorzowie Wielkopolskim. Od wielu lat usługuje w proroczym namaszczeniu, wykazując niespożytą energię i ogromny entuzjazm w modlitwie o innych. Działa w ruchu „Polska dla Jezusa”.

Więcej informacji na stronie www.wiatrolap.pl
Positive Power
(c) by Droga Warszawa