WYDARZENIA
Wiatrołap 2009Zapraszamy na obóz Wiatrołap 2009. Odbędzie się on w dniach 15-22 sierpnia w ośrodku Wiatraki nad jeziorem Marózek.

WIZJA:
Kiedy Bóg wkłada do naszego serca wizję, to chociaż jej nie widzimy, ona tam jest, głęboko ukryta. I chociaż przechodzimy przez burze, zderzamy się z niemożliwościami, ona nigdy w nas nie wygasa.

Czasami jesteśmy już gotowi się poddać, ale zawsze odkrywamy, że On – Bóg – nie rezygnuje z nas i nie zapomina o tym, co złożył w naszym sercu.

Przez Jego łaskę marzenia o przebudzeniu nie przestały być aktualne. Znajdują nową drogę, by zaistnieć. Znajdują nowe pokolenie, zarażając je wiarą, że niemożliwe jest możliwe.

Kolejny raz spotykamy się, by szukać nowego powiewu Ducha, by złapać Jego wiatr. By się zanurzyć bez opamiętania w Nim.

Iza i Marek


1. modlitwa o realizacje Bożego planu na obozie

2. pracownicy do koordynacji pracy i poszczególnych działań, szczególnie dzieci!!!!!!

3. Potrzebujemy sponsorów. Do tej pory Wiatrołap finansował się z ofiar i sponsoringu, dzięki temu mogliśmy naprawdę zrobić dużo fajnych programów i wykonać sporo pracy i sensownie wszystko zorganizować. Teraz rozszerzamy programy i jak co roku czekamy na przypływ potrzebnych finansów. Jeśli wiesz, że ten krótki list dotyczy ciebie, to twoje finanse będą dla nas dużą pomocą.

Więcej informacji na stronie www.wiatrolap.pl

Positive Power
(c) by Droga Warszawa