AKTUALNOŚCI
Wiecej -->
"Widziane z góry" - nowy program w TVNazwa programu - "Widziane z Góry" - nie odnosi się do "spoglądania na kogoś z góry”, ale do bożego, niebiańskiego punktu widzenia. Taki punk widzenia prezentuje nam Biblia, która jest swego rodzaju "instrukcją obsługi człowieka i świata" napisaną przez Stwórcę.

W programie staramy się poruszać tematy zawarte w Piśmie Świętym i prezentować je z perspektywy samego Pisma. Poruszamy też tematy kontrowersyjne i "nośne" pod warunkiem, że Biblia obficie się na ten temat wypowiada.

Każdy z odcinków, to omówione niejako w pigułce, jedno z zagadnień. Dla jednego telewidza będzie to prowokacją do samodzielnego studiowania Pism, dla innego odpowiedzią na pytania, które już wcześniej pojawiały się w jego głowie.

Forma rozmowy jest swobodna i dość spontaniczna. Wystrzegamy się żargonu religijnego i omawiania zagadnień w sposób niezrozumiały dla osoby niezaangażowanej w poważne studia biblijne.

Telewidzów (i nie tylko) zachęcamy do prowadzenia z nami korespondencji na poruszone, bądź nurtujące tematy. Jesteśmy gotowi, by spróbować odpowiedzieć na stawiane pytania, lub odesłać do poważnych opracowań i źródeł.

Wszystkim życzymy dobrego czasu spędzonego przed telewizorem, z programem "Widziane z Góry".

Zapraszamy do polubienia Fanpage na Facebooku:
https://www.facebook.com/widziane

Piszcie na adresy:
widziane@droga.waw.pl
kontakt@kdw.waw.pl
Positive Power
(c) by Droga Warszawa