AKTUALNOŚCI
Wiecej -->
Dziesięcina z 2014 roku - pierwsze 36 dni

Kochani Drogowcy i przyjaciele Drogi,

Odczuwamy, że Pan zachęca nas, by na początku 2014 roku, złożyć mu dziesięcinę z czasu, 36 dni z 365 dni roku. Mówiliśmy już o tym na naszych dwóch ostatnich spotkaniach niedzielnych.

Czujemy ze jesteśmy jak Abraham, który wyruszył na wojnę i starł się z pięcioma królami i po odniesionym zwycięstwie złożył DZIESIĘCINĘ Melchisedekowi. Melchisedek wyszedł na jego spotkanie z chlebem i winem. Abraham nie chciał przyjąć NIC od króla Sodomy, by nadchodzące błogosławieństwo w całości zawdzięczać Bogu. (1.Moj.14.17-24)

Jesteśmy w czasie, gdy dużo nowego doświadczyliśmy od Pana. Rok 2013, był rokiem przełomów, niesamowitej Bożej obecności i przychylności. Nadchodzi też NOWE, które w całości chcemy wziąć od Niego!

Tak jak w przypadku każdej dziesięciny, chcemy ją złożyć na początku, z tego co mamy, a nie na końcu, z tego co nam zostanie! Chcemy by ten czas był poświęcony na modlitwę, post, dziękczynienie i szukanie Pana w szczególny sposób.

Zapisujcie sobie, co Pan w tym czasie będzie mówił do Was przez Ducha Świętego.

Prosimy, abyście, jeżeli chcecie, ZADEKLAROWALI:
- dni w które chcecie się szczególnie modlić,
- dni w które chcecie pościć,
- wybrany sposób poszczenia (od jedzenia, jakieś grupy produktów spożywczych, nic nie jeść przez kilka lub wybrane dni, pościć od mediów, internetu, itd, itd.)
- że każdego dnia, przez całe 36 dni, będziecie modlić się i szukać Pana, przez minimum15 minut.

Zachęcamy do tego KAŻDEGO Drogowicza i przyjaciela Drogi!

Odpisz na tego maila, i śledź naszą Drogową stronę fanpejdżową (zalajkuj ją sobie, lub zapisz skrót do niej, jeżeli nie korzystasz z Facebooka):
www.facebook.com/drogawawpl
Będziemy na niej zamieszczać krótkie posty każdego dnia, zachęcające do modlitwy i szukania Pana.

Błogosławimy Was w 2014 roku.

Marek i Iza Ciesiółka

---------

Dzien 1.

"Nie trzymaj się kurczowo starych przyzwyczajeń. Wędrują ze mną musisz stale wkraczać na nowe terytorium. Zamiast trzymać się starego z otwartym sercem szukaj mojego oblicza."
Sarah Young

Ps 105.4 -5
Szukajcie Pana i mocy jego, szukajcie zawsze oblicza jego.
Pamiętajcie o cudach które uczynił, o znakach i wyrokach ust jego.

Positive Power
(c) by Droga Warszawa